rehabilitacja Warszawa

Choroby narządu ruchu i leczenie

Narząd ruchu pełni w naszym codziennym życiu niezwykle ważną rolę. Niestety nie każdy o tym pamięta, a chodzić może o brak odpowiedniej ilości ruchu na świeżym powietrzu, czy też złą pozycję przyjmowaną podczas pracy przed komputerem. Konsekwencje takiego postępowania są jednak katastrofalne dla naszego zdrowia. Bardzo łatwo wówczas o zwyrodnienia i kontuzje. W efekcie niezbędne jest leczenie i rehabilitacja. Warszawa dzięki klinice daje dostęp do diagnostyki, gabinetów lekarskich i rehabilitantów.

Szpital ortopedyczny z nowoczesnymi salami rehabilitacyjnymi

W Warszawie można liczyć na pomoc dostępnych lekarzy różnych specjalizacji przyjmujący w przychodniach. Pacjenci przychodzący tu po poradę mogą liczyć na dostęp do ortopedów, chirurgów, kardiologów i neurologów. Przyjmuje także dietetyk, a na miejscu dostępny jest również szpital ortopedyczny. Integralną częścią leczenia jest także fizjoterapia i rehabilitacja. Pacjenci są zaopiekowani przez doświadczonych rehabilitantów, którzy zawsze indywidualnie dopasowują poziom ćwiczeń.

Szybki kontakt ze specjalistą

Prywatne placówki wyróżniają się brakiem kolejek. Pomoc udzielana jest każdej osobie, która jest po wypadku lub cierpi na dolegliwości bólowe. Na miejscu w razie potrzeby wykonuje się także niezbędne badania z obszaru diagnostyki obrazowej.

W leczeniu ważny jest także wymiar profilaktyczny. Ważne, aby pacjenci wyciągnęli wnioski z przebytego leczenia i zrozumieli, że trzeba regularnie się badać. Istotna jest aktywność ruchowa i unikanie złych nawyków.