Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży zapraszamy na wyjątkowe wycieczki w Galerii Sportu Bydgoskiego!

Galeria Sportu Bydgoskiego zaprasza w okresie wakacyjnym na niezapomnianą wycieczkę po świecie sportu. Połączenie lekcji historii i wychowania fizycznego. Zabawa, nauka, radość.

W programie wycieczki:

- Zwiedzanie z przewodnikiem Galerii Sportu Bydgoskiego, w tym wystaw:

„70 lat Rycerza Pomorza” – wystawa ukazuje 70-letnią historię Zawiszy Bydgoszcz, jednego z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w Polsce. Ekspozycja składa się z trofeów, fotografii, strojów sportowych.

„Bydgoscy Medaliści Olimpijscy” – wystawa prezentuje sylwetki 20 medalistów olimpijskich oraz ich medale zdobyte w latach 1928-2008. Oprócz tego ekspozycja składa się z fotografii, trofeów, elementów strojów i sprzętów sportowych.

„Jak się zmieniał stadion Zawiszy 1955-2008” – wystawa fotograficzna ukazująca historię stadionu od karczunku lasu do ostatniej przebudowy w 2008 roku (w klatce schodowej prowadzącej do Galerii)

- Niepowtarzalna okazja zwiedzenia stadionu Zawiszy, wraz z szatniami piłkarskimi, nowo wybudowaną strefą mix zone, kabinami komentatorskimi i strefą VIP wraz z możliwością spróbowania swoich sił na bieżni i skoczni w dal Stadionu Głównego

- Możliwość zobaczenia sal treningowych Kompleksu Sportowego Zawisza: sali boksu i sztuk walki, gimnastyki artystycznej i akrobatyki sportowej, sali podnoszenia ciężarów, krytej bieżni, strzelnicy sportowej i nowoczesnej hali tenisowej.

WSZYSTKIE PROPOZYCJE SĄ BEZPŁATNE.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Partnerzy

 
 


Galeria Sportu Bydgoskiego
85-915 Bydgoszcz
ul. Gdańska 163
biuro@galeria-sportu.pl
 
Michał Jarocha
(052) 588 08 39
500-419-836